

Burghiu din oțel HSS 6524 de 6 mm cu acoperire de nitrură de titan pentru durabilitate și performanță superioară. Unghi de foraj de 135° și punct de despicare pentru pătrundere rapidă. Lungime totală 93 mm cu suport cilindric standard. Conceput conform DIN 338 pentru forare în oțel inoxidabil, oțel rezistent la acizi și oțel laminat la rece.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 6 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 93 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 57 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 6524 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.