

Burghie profesionale din material HSS 6524 acoperite cu nitrură de titan, oferind durabilitate și rezistență la uzură în operații de foraj intens. Diametrul de 3mm cu unghi de vârf de 135° asigură precizie în găurire, iar punctul de despicare facilită forarea fără alunecare.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 3 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 61 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 33 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 6524 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 2 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.