

Burghiu de înaltă performanță cu diametru de 3.5 mm, fabricat din oțel HSS 6524 de calitate superioară. Acoperirea cu nitrură de titan și finisajul epilat asigură o durabilitate crescută și o performanță constantă pe durata utilizării. Unghiul de fărâmare de 135° și punctul de despărțire optimizat permits penetrare rapidă și curată în oțel inoxidabil, oțel rezistent la acizi și material laminat la rece. Lungime totală de 70 mm cu lungime utilă de 39 mm.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 3.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 70 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 39 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 6524 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.