

Burghie din material HSS 6524 cu acoperire nitrură de titan și finisaj epilat. Diametru 2,5 mm, lungime totală 57 mm cu punct de despicare pentru centrare precisă. Unghi punct foraj 135° și suport cilindric standard. Performanță optimă pe oțel inoxidabil, oțel rezistent la acizi și oțel laminat la rece.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 2.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 57 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 30 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 6524 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 2 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.