



Burghiu în trepte din HSS 4341 acoperit cu nitrură de titan, cu 15 diametruri progresive de la 4 la 32 mm. Lungime 100 mm și profunzime de lucru 75 mm, grosime maximă de tăiere 4 mm. Se prinde în mandrinele cu suport triunghiular. Ideal pentru găurire în oțel inoxidabil, oțel structural, metale neferoase, table de oțel și polimeri, cu productivitate superioară și finisare de calitate.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 4 |
| Brand | YATO |
| Lungime | 100 mm |
| Lungime de lucru | 75 mm |
| Numărul de pași | 15 |
| Grosimea maximă de tăiere | 4 mm |
| Tip de suport pentru scule | triunghi |
| Material | HSS 4341 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| Aplicație | oțel inoxidabil de înaltă calitate |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.