

Burghiu progresiv HSS 4241 cu 7 trepte care elimină necesitatea mai multor scule. Acoperirea cu nitrură de titan asigură durabilitate maximă și prelucrare la viteze mari. Se utilizează pentru guri în oțel inoxidabil, oțel laminat, metale neferoase și table de oțel, cu o capacitate de tăiere până la 4 mm.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 14 |
| Brand | YATO |
| Lungime | 70 mm |
| Lungime de lucru | 40 mm |
| Numărul de pași | 7 |
| Grosimea maximă de tăiere | 4 mm |
| Tip de suport pentru scule | triunghi |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| Aplicație | oțel inoxidabil de înaltă calitate |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.