

Burghiu profesional cu 8 trepte de diametru, de la 10mm la 45mm, în acelaşi instrument. Fabricat din oțel HSS 4241 cu acoperire de nitrură de titan pentru durabilitate și performanță superioară. Lungimea de lucru de 75mm și grosimea maximă de tăiere de 4mm asigură rezultate precise la găurire.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 10 |
| Brand | YATO |
| Lungime | 100 mm |
| Lungime de lucru | 75 mm |
| Numărul de pași | 8 |
| Grosimea maximă de tăiere | 4 mm |
| Tip de suport pentru scule | triunghi |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| Aplicație | oțel inoxidabil de înaltă calitate |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.