



Aliajul de cobalt asigură rezistență la temperaturi înalte.Punct de ramificație în 135° pentru progres rapid în perforare.Spirală tip N pentru îndepărtare optimă a așchiilor.
Burghiu spiralat realizat din oțel HSS-Co robust în conformitate cu DIN 338, rectificat cu precizie. Punctul de ramificație în 135° asigură progresarea rapidă a perforării. Datorită aliajului de cobalt este deosebit de potrivit prelucrării materialelor tari și dure.
| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 5 buc |
| Lungime de lucru | 75 |
| Diametru găurire | 8.5 |
| Lungime totală | 117 |
| Conţinut | 5 |
| Lungime ambalaj | 3 cm |
| Lățime ambalaj | 3 cm |
| Înălțime ambalaj | 13.7 cm |
| Greutate ambalaj | 0.206 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.