

Burghiu HSS 8 mm premium din material HSS 4241, lungime totală 115 mm cu zona de lucru 75 mm. Finisaj epilat și lustruit pentru performanță superioară. Unghi punct foraj 135° și punct de despicare încorporat pentru inițiere rapidă. Suport cilindric standard, ideal pentru găurire în oțel, oțel inoxidabil, fontă și materiale cu conținut carbon ridicat.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 8 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 115 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 75 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.