

Burghiu de înaltă performanță din oțel rapid HSS 4241, diametru 8,5 mm. Finisaj epilat și lustruit pentru reducerea frecării și o durată mai lungă de utilizare. Unghi de foraj optimizat de 135° și punct de despicare integrat asigură găuriri precise și rapide în diverse materiale, inclusiv oțel inoxidabil și fontă.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 8.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 115 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 73 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.