

Burghiu din oțel de inaltă viteză HSS 4241, diametru 4 mm, confecționat conform standardului DIN 338. Cu unghi de foraj de 135° și punct de despicare, este ideal pentru găurire de precizie în oțel inoxidabil, oțel cu conținut ridicat de carbon și fontă. Finisajul epilat și lustruit garantează o tăiere liniștită și rezultate curate. Suport cilindric standard pentru compatibilitate cu majoritatea mașinilor de găurit.
| Diametru | 4 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 74 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 44 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.