

Burghiu din oțel rapid HSS 4241, diametru 4,1mm și lungime totală 75mm. Vârf optimizat cu unghi de 135° și punte de desprindere pentru precizie și eficiență în forajul metalelor. Finisaj epilat și lustruit pentru durabilitate sporită. Suport cilindric standard. Aplicație pentru oțel inoxidabil, oțel carbon și fontă. Conform standardului DIN 338.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 4.1 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 75 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 44 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.