

Burghiu HSS 3,2 mm de înaltă calitate, fabricat din oțel HSS 4241 conform standardului DIN 338. Finisaj epilat și lustruit pentru performanță superioară și durabilitate. Punctul de foraj 135° asigură desprindere ușoară a așchiilor și penetrare rapidă în oțel inoxidabil, oțel cu conținut ridicat de carbon și fontă. Lungime totală 65 mm cu 35 mm lungimea piesei de lucru, adecvat pentru utilizarea cu suporturi cilindrice standard.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 3.2 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 65 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 35 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.