

Burghiu de calitate premium, diametru 14 mm, fabricat din oțel HSS 4241 conform standardului DIN 338. Lungime totală 160 mm cu lungime de lucru 110 mm, finisaj epilat și lustruit, unghi de foraj 135° și punct de despicare. Suport cilindric standard, potrivit pentru oțel inoxidabil, oțel cu carbon ridicat și fontă. Performanță superioară pentru lucrări precise de găurire.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 14 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 160 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 110 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.