

Burghiu profesional HSS 4241 de 13 mm, proiectat pentru foraj precis în materiale dure și rezistente. Cu punct de despicare și finisaj lustruit, asigură o performanță superioară în oțeluri inoxidabile, oțeluri cu conținut ridicat de carbon și fontă.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați cu acest burghiu.
| Diametru | 13 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 150 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 100 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.