

Burghiu HSS premium de 10 mm, fabricat din oțel HSS 4241, pentru lucru precis în oțel inoxidabil, oțel carbon și fontă. Lungime totală 133 mm cu lungimea piesei de lucru de 87 mm. Unghi de foraj de 135° și punct de despicare pentru start precis. Finisaj epilat-lustruit reduce fricțiunea și uzura. Suport cilindric standard permite montare ușoară. Conformă DIN 338.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 10 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 133 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 87 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.