

Burghie de înaltă calitate în material HSS 4241 conform DIN 338, ideale pentru găurire în oțel inoxidabil, oțel carbon și fontă. Finisare epilată și lustruită asigură suprafață netă și durabilitate extinsă. Unghi de vârf 135° și punct de despicare îmbunătățit permit penetrare ușoară și precisă în materiale dure, cu minimizarea derapajului.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală (ochelari, mănuși) în timpul lucrului.
| Diametru | 0.8 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 30 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 10 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.