

Burghiu cu două fețe din oțel rapid HSS 6542, diametru 4,2 mm, conform standard DIN 338. Lungime totală 55 mm cu lungime de lucru 13 mm și unghi de punct 135°. Finisaj epilat și lustruit asigură performanță superioară și durabilitate. Suport cilindric standard, ideal pentru tablă subțire, metal și polimeri. Dispozitiv de despicări pentru control precis al adâncimii forării.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 4.2 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 55 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 13 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | tablă subțire de oțel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.