

Burghie profesionale pentru beton cu suport SDS-Plus și vârf în cruce (X-tip), fabricate din oțel 40Cr cu lamă din carbură YG-11C. Spirală dublă asigură evacuarea eficientă a prafului și perforare rapid în diverse tipuri de materiale de construcție.
| Diametru | 8 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 460 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 370 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | YG-11C |
| lamă tip | X-tip |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.