

Burghiu SDS+ pentru beton cu vârf în cruce (X-tip), diametru 8 mm și lungime totală 210 mm. Spirală dublă și material YG-11C asigură performanță superioară în penetrare. Fabricat din 40Cr cu piesă de lucru din S4, epilat pentru finisă superioară. Potrivit pentru beton, beton gazos și silicate, set include 10 bucăți.
| Diametru | 8 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 210 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 140 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | YG-11C |
| lamă tip | X-tip |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.