

Burghie pentru beton SDS-Plus în set de 10 bucăți, diametru 6 mm și lungime totală 210 mm. Lamă din material YG-11C cu design în formă de X pentru penetrare rapidă și eficientă. Spirală dublă asigură îndepărtarea eficace a prafului din gaură. Material 40Cr dur și rezistent, cu finisaj epilat pentru durabilitate. Lungimea piesei de lucru 135 mm. Compatibile cu găuritul în beton, beton gazos și materiale silicate. Ideale pentru lucrări de montaj, instalații și ancorări în construcții.
| Diametru | 6 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 210 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 135 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | YG-11C |
| lamă tip | X-tip |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.