

Set de 5 burghie SDS+ pentru beton cu diametru 20 mm și lungime totală 600 mm, echipate cu vârf în cruce X. Fabricate din 40Cr cu lamă din YG-11C și finisaj epilat, asigură tăieturi precise și durabile în beton, beton gazos și silicați. Spirala dublă evacuează eficient praful, iar sistemul SDS-Plus oferă stabilitate și viteză de lucru optimă.
| Diametru | 20 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 600 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 490 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | YG-11C |
| lamă tip | X-tip |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.