

Set de 10 burghie pentru beton cu diametru 12 mm și lungime 160 mm, dotate cu sistem SDS-Plus pentru fixare sigură în utilaje profesionale. Fabricate din oțel 40Cr cu vârfuri în cruce tip X din material YG-11C, oferind penetrare eficientă în beton, beton gazos și materiale silicate. Spirală dublă asigură evacuarea rapida a prafului și performanță constantă în lucrări de forare.
| Diametru | 12 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 160 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 95 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | YG-11C |
| lamă tip | X-tip |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.