

Set de 10 burghie pentru beton cu vârf în cruce (X-tip), diametru 10 mm și lungime totală 300 mm. Construct din 40Cr cu lamă YG-11C, ideal pentru beton, beton gazos și materiale silicate. Sistem SDS-Plus asigură fixare sigură și performanță stabilă. Spirală dublă optimizează evacuarea pulberilor și eficiență de lucru.
| Diametru | 10 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 300 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 220 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | YG-11C |
| lamă tip | X-tip |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.