

Set de 10 burghie SDS-Plus pentru beton, diametru 8 mm, lungime totală 460 mm (lungime activă 370 mm). Material oțel 40Cr cu lamă tip DK-30 și vârf cu 3 puncte, spirală dublă pentru evacuare eficientă a prafului. Performanță optimă la viteza de 12200 RPM, aplicabilă pe beton și silicați. Compatibil cu toate echipamentele cu sistem SDS-Plus, perfect pentru instalații, ancorări și operații de foraj în materiale dure.
| Diametru | 8 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 460 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 370 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | DK-30 |
| lamă tip | vârf cu 3 puncte |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.