

Set complet cu 10 burghie SDS-Plus diametru 6 mm și lungime totală de 210 mm, lungimea piesei de lucru 140 mm. Fabricate din oțel 40Cr cu lamă din DK-30 și vârf cu 3 puncte pentru penetrare rapidă. Spirală dublă eficientă îndepărtează praf și crește viteza de găurire. Potrivite pentru beton, silicate și materiale similare în construcții și renovări. Finisaj epilat pentru durabilitate maximă.
| Diametru | 6 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 210 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 140 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | DK-30 |
| lamă tip | vârf cu 3 puncte |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.