

Burghie profesionale cu sistem SDS-Plus, ideale pentru perforarea betonului și materialelor silicați. Dotate cu vârf cu 3 puncte și spirală dublă care asigură evacuarea eficace a prafului și o durată de viață extinsă. Lungimea totală de 600 mm cu piesă de lucru de 490 mm permite accesul în locurile greu accesibile. Fabricate din oțel de calitate ridicată, setul de 5 burghie oferă versatilitate pentru diverse proiecte constructive.
| Diametru | 22 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 600 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 490 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | DK-30 |
| lamă tip | vârf cu 3 puncte |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.