

Set complet de 5 burghie profesionale cu cuplare SDS-Plus, ideale pentru forare în beton și materiale silicoase. Diametrul de 20 mm și lungimea de 460 mm permit accesul în zone dificile, cu o lungime de lucru de 360 mm. Lama din DK-30 cu vârf cu 3 puncte asigură precizie și durabilitate, iar spirala dublă accelerează evacuarea prafului. Material 40Cr de înaltă calitate, finisaj epilat pentru protecție maximă.
| Diametru | 20 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 460 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 360 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | DK-30 |
| lamă tip | vârf cu 3 puncte |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.