

Set 10 burghie pentru beton și materiale silicate, diametru 14mm, lungime totală 260mm, lungime piesă de lucru 180mm. Tip suport SDS-Plus. Material oțel 40Cr cu lamă vârf DK-30 cu 3 puncte și spirală dublă. Finisaj epilat pentru reducerea fricțiunii. Aplicare în beton solid și materiale silicate. Compatibile cu toate mașinile cu sistem SDS-Plus.
| Diametru | 14 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 260 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 180 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | DK-30 |
| lamă tip | vârf cu 3 puncte |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.