

Set de 10 burghie SDS+ pentru beton, diametru 12 mm și lungime totală 600 mm. Fabricate din oțel 40Cr cu vârf cu 3 puncte și spirală dublă pentru penetrare eficientă în beton și materiale silicate. Finisaj epilat și lamă din DK-30 asigură durabilitate maximă în operațiuni de foraj profesional.
| Diametru | 12 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 600 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 490 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | DK-30 |
| lamă tip | vârf cu 3 puncte |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.