

Primești un email când produsul revine în stoc:
Burghiu pentru beton SDS-Plus, diametru 12 mm, ideal pentru săpări în beton, silicate și materiale similare. Lungime totală 460 mm cu piesă de lucru de 360 mm. Vârf cu 3 puncte și spirală dublă asigură extragere eficientă a materialului și reducere a vibrațiilor. Material de calitate 40Cr cu lamă DK-30, finisaj epilat pentru durabilitate maximă. Compatibil cu perforatoarele dotate cu sistem SDS-Plus.
| Diametru | 12 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 460 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 360 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | DK-30 |
| lamă tip | vârf cu 3 puncte |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.