

Set de 10 burghie SDS-Plus pentru beton, diametru 6,5 mm, lungime 260 mm, cu vârf de 3 puncte și spirală dublă. Fabricate din oțel 40Cr cu lamă DK-30 pentru penetrare rapidă și precisă în beton și instalații de ferestre. Suport SDS-Plus asigură blocare sigură și schimb rapid.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă. Purtați echipament individual de protecție. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineti departe de copii și manevrați cu grijă.
| Diametru | 6.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 260 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 183 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | DK-30 |
| lamă tip | vârf cu 3 puncte |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.