

Set de 10 burghie cu diametru 6,5 mm, grosime 200 mm, tip SDS-Plus pentru percuție în beton. Construite din oțel 40Cr cu lamă din DK-30, prevăzute cu vârf cu 3 puncte și spirală dublă pentru perforare eficientă. Ideale pentru instalarea ferestrelor și alte aplicații în materiale de construcție dure. Finisaj epilat pentru durabilitate sporită.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă. Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor.
| Diametru | 6.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 200 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 130 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | DK-30 |
| lamă tip | vârf cu 3 puncte |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.