

Bormasină pneumatică profesională din aluminiu ușor, cu putere de lucru constantă și comutator reversibil pentru ambele direcții de rotație. Presiune maximă 0,63 MPa cu debit necesar de 198 l/min, performanță de 700 RPM și diametru maxim de găurire 13 mm.
| Presiune de lucru max | 0.63 MPa |
| Brand | YATO |
| Debitul de aer necesar | 198 l/min |
| Cifra de afaceri | 700 min⁻¹ |
| Dimensiunea conectorului rapid | standard |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Dimensiune max | 13 mm |
| Material | metal ușor |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Presiunea sonoră | 89.7 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 100.7 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 0.89 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.7 kg |
| Setați conținutul | burghiu pneumatic |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.