

Primești un email când produsul revine în stoc:
Set de 2 biți Torx T25 fabricați din oțel S2 de înaltă calitate, cu diametru de 1/4″ (6.3 mm) și lungime de 25 mm. Vârf dur cu suprafață măcinată garantează precizie și rezistență la uzură. Suportul în formă de hexagon se adapteaza la șurubelnițe standard, cu cuplu maxim de 19 Nm. Ideali pentru lucrări de asamblare și dezasamblare în electronice și mecanică fină.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Vârf de săgeată | Torx |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea bitului Torx | T25 |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | măcinat |
| Finalizare punct | dur |
| Cuplu maxim | 19 Nm |
| Numărul de piese din set | 2 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.