

Set 2 biți pentru șurubelniță, vârf plat 5 mm, lungime 25 mm, suport hexagonal 1/4″ (6,3 mm). Fabricați din oțel S2 cu finisaj măcinat și vârf dur, rezistă la cupluri de lucru până la 3,6 Nm. Ideali pentru utilizare cu șurubelnițe electrice și manuale în lucrări de montaj și desmontaj precis.
| Vârf de săgeată | nivelat |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea vârfului plat | 5 mm |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | măcinat |
| Finalizare punct | dur |
| Cuplu maxim | 3.6 Nm |
| Numărul de piese din set | 2 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.