

Bit Torx T55 cu adaptor 1/2″ pentru șuruburi cu profil Torx. Fabricat din oțel S2 și CrV 6150 cu duritate 58-62 HRC, suportă un cuplu maxim de 257 Nm. Lungimea de 55mm și finisajul cromat-nichel asigură durabilitate și rezistență la coroziune. Conform standardului DIN 3120, este potrivit pentru utilizare în mașini-unelte și șurubelniță.
Caracteristici:
| Dimensiunea bitului Torx | T55 |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Cuplu maxim | 257 Nm |
| Lungime | 55 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finalizare punct | dur |
| Duritate | 58-62 HRC |
| DIN | 3120 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.