

Bit de calitate profesională cu geometrie Torx T27 și suport 1/2″ pentru mașini și scule manuale. Material S2/CrV 6150 cu tratament de tăiere dură, asigură durabilitate și performanță în aplicații exigente. Finisaj cromat și nichel pentru protecție anti-coroziune.
| Dimensiunea bitului Torx | T27 |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Cuplu maxim | 27 Nm |
| Lungime | 100 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finalizare punct | dur |
| Duritate | 58-62 HRC |
| DIN | 3120 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.