

Bit profesional din oțel S2 și CrV 6150 cu filet spline M14, lungime 55 mm. Adaptor 1/2″ (12.7 mm) pentru compatibilitate cu cheile dinamometrice și șurubelnice profesionale. Cuplu maxim 370 Nm, duritate 58-62 HRC și finisaj cromat cu placare nichel. Conformă cu DIN 3120, ideală pentru aplicații grele și demandante.
| Dimensiunea vârfului splinei | M14 |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Cuplu maxim | 370 Nm |
| Lungime | 55 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finalizare punct | dur |
| Duritate | 58-62 HRC |
| DIN | 3120 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.