

Bit hexagonal 6 mm cu adaptor 1/4″, lungime 37 mm, fabricat din oțel S2 și CrV 6150. Finisaj cromat și satinат cu nichel, punct de contact dur și duritate 58-62 HRC garantează rezistență maximă. Cuplu de lucru maxim de 52,2 Nm, conform standardului DIN 3120. Soluție fiabilă pentru șurubelnițele de impact și mașinile profesionale.
| Dimensiunea vârfului hexagonal | 6 mm |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Cuplu maxim | 52.2 Nm |
| Lungime | 37 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finalizare punct | dur |
| Duritate | 58-62 HRC |
| DIN | 3120 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.