



Bitură profesională cu vârf hexagonal 4 mm și adaptor standard 1/4″ (6,3 mm), fabricată din oțel S2/CrV cu duritate 58-62 HRC. Lungimea de 37 mm și vârful întărit oferă precizie și durabilitate chiar și sub sarcini maxime de 16 Nm. Finisajul cromat și nichel asigură rezistență la coroziune. Conformă standardului DIN 3120 pentru fiabilitate garantată.
| Dimensiunea vârfului hexagonal | 4 mm |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Cuplu maxim | 16 Nm |
| Lungime | 37 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finalizare punct | dur |
| Duritate | 58-62 HRC |
| DIN | 3120 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.