

Bit profesional hexagonal 3 mm cu suport 1/4″ (6.3 mm) și lungime de 37 mm. Fabricat din oțel S2 și CrV 6150 cu finisaj cromat și nichel. Vârf dur cu duritate 58-62 HRC rezistă la uzură și deformații. Cuplu maxim de 6.6 Nm garantează performanță în aplicații mecanice diverse. Respectă standarul DIN 3120.
| Dimensiunea vârfului hexagonal | 3 mm |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Cuplu maxim | 6.6 Nm |
| Lungime | 37 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finalizare punct | dur |
| Duritate | 58-62 HRC |
| DIN | 3120 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.