

Bit Phillips PH2 cu adaptor 1/4″, lungime 37 mm, confecționat din oțel S2 și CrV 6150. Suportă un cuplu maxim de 8.2 Nm și oferă duritate 58-62 HRC cu finisaj cromat și placat cu nichel. Vârf dur și durabil, ideal pentru șurubelniță și șurubelniță electrică în diverse aplicații de montaj.
| Dimensiunea vârfului Phillips (PH) | PH2 |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Cuplu maxim | 8.2 Nm |
| Lungime | 37 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finalizare punct | dur |
| Duritate | 58-62 HRC |
| DIN | 3120 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.