

Batoane de lipici transparent în pachet de 1kg, ideale pentru lucru rapid și eficient. Diametrul de 11mm și lungimea de 200mm se potrivesc în majoritatea pistoletelor termice standard. Punctul de înmuiere de 82°C și temperatura de funcționare 170-200°C permit aplicare precisă cu timp de fixare rapid 20-30 de secunde. Viscozitate optima 10000 MPas asigură penetrare bună în material.
Caracteristici principale:
| Diametru | 11 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 200 mm |
| Culoare | incolor |
| Interval de temperatură de funcționare | 170~200 ˚C |
| Punct de înmuiere | 82 ± 2 ˚C |
| Setarea timpului | 20-30 s |
| Timp deschis | 20-30 s |
| Viscozitate | 10000 ± 1000 MPas |
| Masa | 1 kg |
| Aplicație | cartonaj |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.