

Batoane lipici termoactiv în culoare verde, diametru 11.2 mm și lungime 200 mm. Funcționează la temperaturi 170-200°C cu punct de înmuiere 85°C și timp de prindere 20-30 secunde. Viscozitate de 6000 MPas pentru aplicații pe carton, lemn, polimeri, piele și textile. Pack de 5 bucăți, perfect pentru reparații rapide și lipiri în producție industrială.
| Diametru | 11 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 200 mm |
| Culoare | verde |
| Interval de temperatură de funcționare | 170~200 ˚C |
| Punct de înmuiere | 85 ± 2 ˚C |
| Setarea timpului | 20-30 s |
| Timp deschis | 20-30 s |
| Viscozitate | 6000 ± 1000 MPas |
| Masa | 0.1 kg |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | cartonaj |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.