

Set de 5 batoane de lipici termoactiv, ideale pentru lucrări de lipire în cartonaj, lemn, polimer, piele și tesaturi. Diametrul de 11 mm și lungimea de 200 mm se compatibilizează cu distribuitorii standard. Funcționează la temperaturi între 170-200°C, cu timp de înmuiere rapid (20-30 secunde) și timp deschis identic, asigurând o lucru eficient și rezultate precise.
| Diametru | 11 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 200 mm |
| Culoare | negru |
| Interval de temperatură de funcționare | 170~200 ˚C |
| Punct de înmuiere | 85 ± 2 ˚C |
| Setarea timpului | 20-30 s |
| Timp deschis | 20-30 s |
| Viscozitate | 6000 ± 1000 MPas |
| Masa | 0.1 kg |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | cartonaj |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.