

Set de 5 batoane lipici maro, diametru 11.2 mm și lungime 200 mm, cu interval de temperatură de funcționare 170-200°C. Timp de fixare rapid de 20-30 secunde și punct de înmuiere la 85°C. Compatibil cu multiple materiale: carton, lemn, polimeri, piele și țesături, fiind soluția ideală pentru lucrări rapide și reparații în teren.
| Diametru | 11 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 200 mm |
| Culoare | maro |
| Interval de temperatură de funcționare | 170~200 ˚C |
| Punct de înmuiere | 85 ± 2 ˚C |
| Setarea timpului | 20-30 s |
| Timp deschis | 20-30 s |
| Viscozitate | 6000 ± 1000 MPas |
| Masa | 0.1 kg |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | cartonaj |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.