

Primești un email când produsul revine în stoc:
Set de 5 batoane lipici alb cu diametru 11.2 mm și lungime 200 mm, compatibile cu pistolele de lipit termice. Caracteristici principale:
| Diametru | 11 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 200 mm |
| Culoare | alb |
| Interval de temperatură de funcționare | 170~200 ˚C |
| Punct de înmuiere | 85 ± 2 ˚C |
| Setarea timpului | 20-30 s |
| Timp deschis | 20-30 s |
| Viscozitate | 6000 ± 1000 MPas |
| Masa | 0.1 kg |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | cartonaj |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.