Autofiletantă profesională cu motor fără perii și cuplu maxim de 45 Nm, ideală pentru înșurubare și foraj în diverse materiale. Echipată cu reglare variabilă a vitezei (0-450/0-1600 min⁻¹), frână ax și comutator de sens de rotație pentru control precis. Suportul de scule cu autocentrare acceptă diametrele 0.8-10 mm.
Notă: Acumulator și încărcător nu sunt incluse.
| Caracteristici | înşurubarea |
| Brand | STHOR |
| Cuplu maxim | 45 Nm |
| Cifra de afaceri | 0-450 / 0-1600 min⁻¹ |
| Tensiune | 20 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Tip motor | fără perii |
| Impact | nu |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 25 mm |
| Diametrul de gaurire max | 10 mm |
| Diametrul maxim de gaurire in beton | 10 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 0.8-10 mm |
| Tip de suport pentru scule | autocentrarea |
| Reglarea vitezei | da |
| Frână ax | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 75.3 ± 5.0 dB(A) |
| Putere acustică | 86.3 ± 5.0 dB(A) |
| Vibrații | 2.041 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.5 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.