







Burghiu-șurubelniță cu percuție profesional, alimentat cu baterie Li-Ion 18V, perfect pentru încărcări mixte: înșurubare, foraj și foraj cu impact. Cuplu maxim de 42 Nm cu viteză electronică reglabilă, motor fără perii și frână ax pentru control precis. Bateria de 2000 mAh se reîncarcă în 1 oră. Suport de scule autocentrant (1.5-13mm) și comutator de sens de rotație pentru flexibilitate maximă.
| Caracteristici | înşurubarea |
| Brand | YATO |
| Cuplu maxim | 42 Nm |
| Cifra de afaceri | 0-600 / 0-2000 min⁻¹ |
| Frecvența cursei | 0-10800 / 0-36000 min⁻¹ |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Tip motor | fără perii |
| Impact | da |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 25 |
| Diametrul de gaurire max | 10 |
| Diametrul maxim de gaurire in beton | 13 |
| Dimensiunea suportului de scule | 1.5-13 |
| Tip de suport pentru scule | autocentrarea |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Frână ax | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | da |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 94.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 3.0 ± 1.5 / 9.6 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.3 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.